+48.957282066

ciągniki kompaktowe Goldoni


Oferta włoskiego producenta Goldoni obejmuje ciągniki jednoosiowe oraz kompaktowe do lasu, sadu, ogrodu, dla usług komunalnych.

Do ciągników Goldoni oferujemy również szeroką gamę profesjonalnych maszyn. Pługi, posypywarki, frezarki do śniegu, mulczery z koszem, na wysięgniku, wychylne oraz tradycyjne kosiarki wirnikowe, również przyczepy, glebogryzarki i wiele innych specjalistycznych maszyn potrzebnych do zimowego i letniego utrzymania dróg i terenów.

Dla zrozumienia i rozwiązania problemów drobnych gospodarstw rolnych, firm zakładających zieleń, czy jednostek zajmujących się porządkowaniem miast i wsi potrzeba dużego doświadczenia. Firma GOLDONI produkując od ponad 50 lat ciągniki jednoosiowe każdego dnia gromadzi to właśnie doświadczenie. GOLDONI oferuje ciągniki jednoosiowe w przedziale mocy od 5 do 14 KM oraz szeroką gamę urządzeń towarzyszących (glebogryzarki, pługi, kosiarki, frezarki śniegowe, szczotki i wiele innych). Dzięki temu, maszyny te to wspaniała pomoc w pracy, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów. Przestawne koła i obracalna o 180 stopni kierownica pozwalają szybko przystosować ciągniki jednoosiowe do nowych zadań. Dzięki temu systemowi maszyna może pracować z tyłu ciągnika jak i z przodu. Ponadto odpowiednia amortyzacja wibracji i odpowiednie usytuowanie środka ciężkości pozwalają na komfortowe prowadzenie maszyn GOLDONI. Ergonomia oraz nowy system "Gear-Stop" czynią pracę z maszynami GOLDONI wygodną i bezpieczną. Od 2005 roku polscy profesjonaliści korzystają z doświadczeń Goldoni w zakresie ciągników jednoosiowych.. Naszymi klientami są przede wszystkim przedsiębiorcy zakładający tereny zielone oraz szkółkarze, ale też spółdzielnie mieszkaniowe, firmy komunalne, hotele i hobbyści.

Goldoni w swojej szerokiej ofercie stawia przede wszystkim na ciągniki sadownicze, które charakteryzują się znakomitym skrętem, niskim spalaniem oraz, co najbardziej istotne prostą budową i obsługą. Najbardziej popularne sadowniki to: Aster 45 (44KM), Energy 60 (58KM) i Energy 80 (75KM).

Niewątpliwie las to również miejsce, gdzie sprawdza się sprzęt najwyższej jakości. Ciągniki Goldoni, które charakteryzuje się prostotą konstrukcji, dobrym silnikiem i zawieszeniem spełniają ten warunek. Szczególnie jako ciągniki do lasu nadają się modele łamane oznaczone symbolami SN. Są to optymalne ciągniki do zrywki drewna

W ofercie jest kilka takich modeli. Są to: model Euro 45 SN o mocy 37KM oraz Maxter 60 SN o mocy 48KM i Cluster 75 SN o mocy 67KM. Do prac leśnych nadaje się również model Transcar SN, który w standardzie jest wyposażony w skrzynie załadowczą. Do potrzeb gospodarki mleśnej zaadoptować można również model Qusar o mocy 83KM.


minigaleria

«powrót