+48.957282066

ciągniki kompaktowe John Deere


Ciągnik John Deere 1026R został nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas wystawy Komtechnika 2012.

Zaprojektowany i skonstruowany przez firmę John Deere, nowy sub-compact 1026R zapewnia najwyższą moc w swojej klasie oraz wydajność i wszechstronność wykorzystania, dzięki możliwości zastosowania szerokiej gamy doposażenia, w praktycznie każdych warunkach terenowych.

Ta zupełnie nowa konstrukcja John Deere skierowana jest zarówno do użytkownika prywatnego jak i profesjonalisty, który musi wykonać nie tylko koszenie trawy. Szeroka gama narzędzi i wyposażenia dodatkowego, które może być w szybki, łatwy i bezpieczny sposób zmieniana, sprawia że nowy ciągnik kompaktowy 1026R spełnia oczekiwania firm komunalnych, firm zajmujących się obsługą nieruchomości, firm projektujących ogrody oraz właścicieli małych i dużych ogrodów.

Ciągnik kompaktowy 1026R został wyposażony w 26 KM, trzycylindrowy silnik Diesla (23,8 KM wg normy ECE R24) i dwuzakresową przekładnię hydrostatyczną z systemem Twin Touch dla prostszej i precyzyjniejszej obsługi. Napęd 4X4 oraz wspomaganie układu kierowniczego jest standardem, zapewniając niezwykłą manewrowość w trudnych warunkach terenu. Zwiększony rozstaw kół zapewnia również stabilność maszyny.

Dodatkowo komfort i prostotę obsługi zapewnia konstrukcja platformy operatora: płaska podłoga, łatwe wsiadania i wysiadanie, standardowo montowany tempomat, regulowana kolumna kierownicy oraz fotel z zawieszeniem. Zestaw oświetlenia, gniazdka zasilania zewnętrznego oraz system ochrony operatora Roll-Gard ROPS jest również standardowym wyposażeniem.

Do nowego ciągnika kompaktowego zaprojektowano również ładowacz czołowy. Ładowacz czołowy H120 o udźwigu 380 kg jest wyposażony w system szybkiego montażu/demontażu. Dzięki takim rozwiązaniom ciągnik może być wyposażony w narzędzia przednie pług lub szczotkę, międzyosiowy agregat koszący, ładowacz czołowy oraz narzędzia montowane na standaryzowanym tylnym zaczepie TUZ, kategorii I.

Trwałe, montowane między osiami agregaty koszące AutoConnect, z bocznym wyrzutem o szerokości 137 i 152 cm, są teraz dostępne dla modelu 1026R. Agregaty zaprojektowano w sposób umożliwiający ich montaż bez wychodzenia z ciągnika. Operatorzy będą mogli przejechać ponad górną częścią zespołu koszącego; agregat koszący automatycznie połączy się z ciągnikiem, a wałek WOM zaczepi się automatycznie. Dodatkowo operator może w każdej chwili z pozycji fotela zmienić wysokość koszenia. Opuszczanie i podnoszenie agregatu odbywa się za pomocą dźwigni joysticka od ładowacza.

Tylny zaczep TUZ umożliwia udźwig 525 kg na sworzniach lub 309 kg mierząc w odległości 61 cm za kulami. Dodatkowo dostępny jest przedni zaczep TUZ ramą montażowa „A”, który został zaprojektowany wyłącznie na rynek europejski.

Opcjonalna komfortowa kabina do ciągników 1026R jest zamontowana fabrycznie i sprawia, że ciągnik jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla klientów, którzy używają go na co dzień. Pozbawione ramy, w pełni przeszklone drzwi otwierają się szeroko, ułatwiając wsiadanie i wysiadanie, a fotel z obiciem materiałowym oraz regulacją w poziomie i w pionie, zapewnia operatorowi idealną pozycję do pracy w ciągu długiego dnia. Przednia i tylna szyba otwierają się, umożliwiając wentylację, a wydajny system ogrzewania zapewnia ochronę i komfort cieplny przez cały rok. Wysokość ciągnika z kabiną nie przekracza 2m, dzięki czemu umożliwia pracę pod drzewami i innymi naturalnymi jak i sztucznymi przeszkodami.

Ciągnik John Deere 3036E. Niektóre zasady zostały stworzone, aby je łamać. Przy projektowaniu ciągnika kompaktowego 3036E granice standardu wyposażenia ciągnika zostały przesunięte. Dodano zaawansowane funkcje, takie jak przekładnia hydrostatyczna, silnik o dużej mocy, napęd na 4 koła i ergonomiczne stanowisko operatora. Wszystko to składa się na wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie.

Ekstra moc sprawia, że dzień roboczy staje się krótszy. Silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbosprężarką w modelu 3036E znacznie zwiększa efektywność i wydajność.

Solidna oś przednia pomaga rozwiązać trudne zadania bez wpływu na bezpieczeństwo czy narzędzia. Włączenie standardowego napędu na 4 koła w czasie jazdy, gdy ciągnik nie jest pod obciążeniem, zwiększa przyczepność.

Wszystkie elementy sterujące znajdujące się w zasięgu ręki na prawym błotniku zapewniają komfortową pracę, a amortyzowany fotel z wysokim oparciem sprawia, że ​​dzień upływa szybciej. Konstrukcja chroniąca przed skutkami przewrócenia zwiększa bezpieczeństwo. Zaletą jest łatwość jej przechowywania po złożeniu.

Tarcze hamulcowe w kąpieli olejowej są trwalsze, co wydłuża ich żywotność. Blokada mechanizmu różnicowego zintegrowana z hamulcem zwiększa moc hamowania.

Mocny trzypunktowy układ zawieszenia narzędzi z przekładniami zębatymi zwolnic pozwala na łatwe podnoszenie narzędzi.


minigaleria

«powrót